Webové riešenia

 
Analýza používania webuRedakčný systém mCMS
Webové stránkyPoužívateľská prívetivosť UX
Grafické práceE-shopyWebové aplikácie
Jazykové korektúryWeb & mail hostingProgramovanie na mieru

Webová stránka

Akákoľvek webstránka by mala byť súladom jedinečného grafického dizajnu a funkčnej optimalizácie na akomkoľvek zariadení. A práve takúto stránku pre Vás vytvoríme. A nielen to.  Potrebujete navyše funkciu, s ktorou ste nerátali? Nevadí, implementácia nových prvkov do nášho systému je hračka!

Naše webové stránky sú robené na mieru podľa požiadaviek zákazníka vo vlastnom redakčnom systéme mCMS, ktorý sa dá spravovať obsahovo, ale i funkčne. A prečo by ste sa mali rozhodnúť pre náš redakčný systém? Pretože jeho prednosťou je rozšíriteľnosť a jednoduchosť. V porovnaní s voľne dostupnými redakčnými systémami je bezpečnejší, pretože jeho zdrojové kódy nie sú verejne dostupné. Takto majú hackeri sťažené podmienky pre objavenie prípadných chýb a zraniteľností.

K nášmu redakčnému systému poskytujeme zdarma všetky aktualizácie. S ich inštaláciou si nemusíte robiť starosti, všetko vyriešime za vás, aby bol váš web stále v bezpečí.

Chcem webovú stránku

E-shop

Predaj na internete je dnes obľúbenou formou podnikania. Našim klientom preto ponúkame vývoj e-shopu podľa konkrétnych predstáv, pretože pracujeme výhradne s vlastnými riešeniami. Máme pripravené až dve riešenia v oblasti ecommerce.

Vieme, že začiatky v podnikaní sú ťažké a nie každý má veľký rozpočet na vytvorenie profesionálneho e-shopu. Vieme tiež, že začínajúci podnikatelia uprednostňujú "5 minútové" služby, ktoré sa orientujú len na tvorbu šablónovitých e-shopov, ktoré však nemožno viac upravovať či prispôsobovať. Preto ponúkame modul Minishop™ pre náš redakčný systém mCMS, ktorý je cenovo dostupný pre každého. Tento modul okrem základných funkcií podporuje aj prepojenie s platobnými bránami (napr. Trustpay).

Pre náročnejších zákazníkov máme pripravený pokročilý e-shop systém Trinmart™, ktorý disponuje širokou škálou funkcií a spravuje sa prostredníctvom prehľadnej a modernej administrácie. Umožňuje taktiež prepojenie na platobné brány, ale aj export alebo import údajov s porovnávačmi cien (napr. Heureka.sk), agregátormi alebo inzertnými portálmi.

Chcem e-shop

Tvorba webových aplikácií

Máte projekt, ktorý si vyžaduje tvorbu na mieru? Žiadny problém. Špecializujeme sa na tvorbu webových aplikácií, webovo orientovaných administračných ale aj rôznych iných firemných interných systémov. Vyvinuli sme vlastný univerzálny systém (The Core), ktorý umožňuje rýchlejší a efektívnejší vývoj nových aplikácií našich klientov na mieru.

Aplikácia PTrack

Počas našej práce sme potrebovali implementovať interný firemný nástroj (CRM), ktorý by spĺňal široké požiadavky od evidencie stavu úloh, klientov, ich projektov, ale aj prostredie pre správu faktúr a cenových ponúk. Bohužiaľ žiadne z existujúcich riešení nám nevyhovovalo na 100%, preto  sme za pomoci univerzálneho systému (The Core) postavili základnú funkcionalitu CRM (klienti, projekty, úlohy) doslova za pár dní. Zistiť viac o aplikácii PTrack.

Chcem webovú aplikáciu

Grafické práce

Dizajn každej stránky vytvárame na mieru, opäť podľa požiadaviek, avšak je vždy unikátny, navrhnutý grafikmi s dlhoročnými skúsenosťami. Ak ešte nemáte vytvorenú firemnú identitu, postaráme sa o jej zhotovenie – vytvoríme logotyp a ďalšie firemné materiály  na podporu podnikania (brožúry, letáky).

Chcem grafické práce

Webhosting a domény

Pre váš projekt zabezpečíme kompletný servis. Bude prevádzkovaný na moderných serveroch, ktoré máme pod kontrolou.
(nevyužívame zdieľané hostingové služby tretích strán)

Viac informácií

Služby v cene

Každý projekt či úlohu posudzujeme zvlášť, preto sa každému zákazníkovi snažíme poskytnúť aj niečo, čo sa u konkurencie "nedá" alebo by bolo účtované ako práca navyše. Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov!

Responzívny dizajn

SSL
certifikát

Jazykové korektúry

Bezplatné aktualizácie